Tłumaczenia techniczne Poznań

Jeśli uczestnicy Konferencji albo firmy zaprzyjaźnione, osoby zaangażowane w Konferencję Nauka Przemysł  potrzebowałyby skorzystać z usług tłumacza, polecamy stronę Biura tłumaczeń Meritum, przyjaciela naszej Konferencji – szczególnie jeśli rzecz dotyczy tłumaczenia technicznego w Poznaniu. Mamy rok 2020, który przyniósł niespodziewane komplikacje w postaci wirusa – stąd trzynasta Konferencja Węglowa w Ustroniu-Jaszowcu odbędzie się z datą przyszłoroczną!
Oby w 2021 w kwietniu jak co roku,  aura sprzyjała nam wszystkim, aby Konferencja przyniosła interesujące i merytoryczne referaty, wystąpienia, dyskusje. Ponieważ hasło „Nauka Przemysł” zobowiązuje – nie zabraknie na niej prezentacji firm związanych z branżą polimerową, kompozytową i przede wszystkim karbonową (węglową). Ostatnimi czasy mieliśmy świetne RAMY rowerowe karbonowe z Przasnysza – którymi zachwycała wszystkich je oglądających firma Kross. Bo udział przemysłu z roku na rok jest istotniejszy. Program Konferencji obejmie nie tylko referaty, spotkania i sesje posterowe, obejmuje na XIII Konferencji naukowej wycieczkę, wieczór przy muzyce i uroczystą kolację.

Technologiczny mariaż nauki o przemysłu

Konferencja Materiały węglowe i kompozyty polimerowe to wiele zaplanowanych wystąpień, postery , dyskusje i rozmowy kuluarowe. Program można sprawdzić w zakładce: Program konferencji. Nic nie trzeba tłumaczyć. Wracając do Meritum: Biuro tłumaczeniowe w Poznaniu wykonuje od lat wiele tłumaczeń technicznych, przysięgłych i zwykłych dla grona odbiorców w Poznaniu, Polsce i za granicami kraju.

tłumaczenia techniczne Poznań

Ponieważ możliwości techniczne strony biura są coraz większe, można dokument do tłumaczenia wysłać jako zeskanowany załącznik do maila. (adres na stronie Biura tłumaczeń, czyli www.filolodzy.pl: Tłumaczenia techniczne Poznań http://www.filolodzy.pl/tlumaczenia-techniczne-poznan/), otrzymają Państwo bezpłatną wycenę, zwykle w ciągu jednej godziny, w dniu roboczym. Tematyka tłumaczeń technicznych obejmuje nie tylko zagadnienia związane z przemysłem chemicznym i badaniami z dziedziny chemii, ale także rozmaite zlecane zagadnienia techniczne. Czyli:

  • zeskanowany dokument trafia mailem do Meritum
  • specjalista Biura wycenia – bezpłatnie i szybko – wartość zlecenia
  • przy płatności przelewem, nie potrzebna jest wizyta w Biurze tłumaczeń, gdyż:
  • gotowe tłumaczenie Meritum wysyła pocztą lub kurierem pod dowolny adres, wskazany przez zleceniodawcę

Nowości organizacyjne Konferencji Naukowo-Technicznej na rok 2020 czyli 2021

Dziękujemy wszystkim uczestnikom poprzedniej Konferencji Naukowo Technicznej oraz osobom zaangażowanym w organizację – Komitetowi Naukowemu oraz Komitetowi Organizacyjnemu. Obecnie trwają przygotowania i prace nad XIII Konferencją, zaplanowaną na 20-23 kwietnia 2021 roku. do grona organizatorów dołączyła nowa organizacja, wspaniały partner edukacyjny i naukowy,  renomowana szkoła wyższa – Akademia Górniczo-Hutnicza im, Stanisława Staszica. Dziękujemy, AGH!